Calella video, aneb jak to tam skutečně vypadá…

Sdílejte:

Pokud se rozhodujete, zda si právě letos splníte sen s tématem dovolená Španělsko v letovisku Calella, ale stále si nejste jisti, zda je to dovolená podle vašeho gusta, jistě vám přijde vhod následující video. Nejde sice o nějaké extra reprezentativní představení Calelly jako takové, ovšem podobné pohyblivé obrázky jsou často mnohonásobně více vypovídajícím zdrojem pro představu, jak to v turistické destinaci vlastně vypadá. V tomto případě sice uvidíte hlavně pláž, kemp a diskotéku, na druhou stranu si můžete říct: přesně tyto záběry nám u jiných turistických videí chybí :-).

Video není zase nějaký čistý amatérismus – jde o hezky natočený i sestřihaný záznam, který slouží jako lákadlo pro německy hovořící mládež. Pokud tedy hovoříte slušně německy, je to vaše plus, všichni ostatní ale nebudou o nic ochuzeni – skutečně jde hlavně o video z Calelly. Příjemné pokoukání.

httpv://www.youtube.com/watch?v=uH4FhD3TNTU

 

Sdílejte:

Mohlo by se vám líbit...

5 komentářů

 1. Miroslav napsal:

  skutečnost rok 2014

  Callaa je ruské město ve Španělsku-kdo nemá rád hlučné ruské turisty ať jede úplněn někam jinam.
  katalánci ztratili svoji důstojnost-rusům se podbízejí všude-hrozná dovolená

 2. mArt napsal:

  Vážený pane Miroslave,

  již jsem měla tu čest tohle místo navštívit a musím Vám dát za pravdu, že na pláži je to občas jako v Moskvě na nádraží. Ale i Rusové mají svoje právo vyjet si k moři, stejně jako Češi okupují chorvatské pláže. Takže pokud jste opravdu tak xenofobní, tak bych Vám doporučila příště zůstat doma a nejezdit nikam.

 3. Michal napsal:

  No, nevím jestli je to komentář xenofobní. Osobně mám s ruskými turisty také vesměs špatné zkušenosti. Neumějí se chovat a myslí si, že když mají peníze, mohou si dovolit cokoli.

 4. Ája napsal:

  Já mám též osobní zkušenost. Bylo by tam opravdu nádherně nebýt jejich hlučnosti a sebevědomého chování. Jak v hotelu, tak na pláži.

 5. JimmyNug napsal:

  site here vhttps://cool-mining.com/en/software-en-2/download-miniz-v1-3-n5-equihash-miner/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *