Calella video, aneb jak to tam skutečně vypadá…

Sdílejte:

Pokud se rozhodujete, zda si právě letos splníte sen s tématem dovolená Španělsko v letovisku Calella, ale stále si nejste jisti, zda je to dovolená podle vašeho gusta, jistě vám přijde vhod následující video. Nejde sice o nějaké extra reprezentativní představení Calelly jako takové, ovšem podobné pohyblivé obrázky jsou často mnohonásobně více vypovídajícím zdrojem pro představu, jak to v turistické destinaci vlastně vypadá. V tomto případě sice uvidíte hlavně pláž, kemp a diskotéku, na druhou stranu si můžete říct: přesně tyto záběry nám u jiných turistických videí chybí :-).

Video není zase nějaký čistý amatérismus – jde o hezky natočený i sestřihaný záznam, který slouží jako lákadlo pro německy hovořící mládež. Pokud tedy hovoříte slušně německy, je to vaše plus, všichni ostatní ale nebudou o nic ochuzeni – skutečně jde hlavně o video z Calelly. Příjemné pokoukání.

httpv://www.youtube.com/watch?v=uH4FhD3TNTU

 

Sdílejte:

Mohlo by se vám líbit...

6 komentářů

 1. Miroslav napsal:

  skutečnost rok 2014

  Callaa je ruské město ve Španělsku-kdo nemá rád hlučné ruské turisty ať jede úplněn někam jinam.
  katalánci ztratili svoji důstojnost-rusům se podbízejí všude-hrozná dovolená

 2. mArt napsal:

  Vážený pane Miroslave,

  již jsem měla tu čest tohle místo navštívit a musím Vám dát za pravdu, že na pláži je to občas jako v Moskvě na nádraží. Ale i Rusové mají svoje právo vyjet si k moři, stejně jako Češi okupují chorvatské pláže. Takže pokud jste opravdu tak xenofobní, tak bych Vám doporučila příště zůstat doma a nejezdit nikam.

 3. Michal napsal:

  No, nevím jestli je to komentář xenofobní. Osobně mám s ruskými turisty také vesměs špatné zkušenosti. Neumějí se chovat a myslí si, že když mají peníze, mohou si dovolit cokoli.

 4. Ája napsal:

  Já mám též osobní zkušenost. Bylo by tam opravdu nádherně nebýt jejich hlučnosti a sebevědomého chování. Jak v hotelu, tak na pláži.

 5. JimmyNug napsal:

  site here vhttps://cool-mining.com/en/software-en-2/download-miniz-v1-3-n5-equihash-miner/

 6. finanero napsal:

  Poszukiwania współczesnych porównań tworów kredytowych zakończą się sukcesem, jeśli wyłącznie jesteś skłonny zajrzeć na blog online. To strona www zadedykowana płaszczyźnie finansowej, oraz połączonej wprawą ubezpieczeniami. Opinii, jak i również drogie rady wspomagają przy wybraniu najważniejszego towaru finansowego osiągalnego w całej typowych instytucjach finansowych, jak również firmach pozabankowych. Portal umożliwia ostatnie dane, obecne zestawienia statystyczne debetów, lokat od rozmaite puli. Zapoczątkowanie innowacyjnego wyrobu finansowego za sprawą bank nie zaakceptować ujdzie dodatkowo z brakiem reakcji na serwisie. Polscy czytelnicy zostaną poinformowani o wszelkich zmianach po kulturze bankowości a, także zasobów. Interesanci, jacy mają zadłużenia dodatkowo wyszukają w tej okolicy sporo kosztownych wiadomości. Na serwisie www nie brakuje tematów, jak na przykład wyjść należytego długów, gdy dług konsumpcyjny odgrywa rację bytu, a także pod co ponadto kłaść nacisk, jeśli zaciąga się wzięcie pożyczki przy parabankach. Warto odwiedzać cyklicznie strona internetowy wówczas wolno być wyposażonym pewność, że okazuje się być się regularnie iz każdymi odmianami wprowadzanymi za sprawą banki oraz z pewnością coś więcej niż https://finanero.pl/ – finanero opinie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.